Vyber si obor, který tě bude bavit

Ať si vybereš jakýkoliv z oborů na naší škole, o uplatnění se bát nemusíš. Z maturitních oborů můžeš pokračovat na vysokou školu, po závěrečné zkoušce učebních oborů si můžeš dodělat maturitu nebo jít rovnou do praxe.

Lesnické obory

Pokud chceš raději trávit čas v lese apřírodě než v kancelářích a halách, lesnické obory jsou ideální volbou. Ať se chceš stát myslivcem, mít na starost ochranu lesa, pracovat s motorovou pilou nebo chceš být ekologem národních parků, tohle jsou obory, díky kterým se ti tvůj sen splní.
Image

Lesnictví

Pokud tě zajímá botanika, myslivost a příroda, chceš vědět, jak se postarat o zvířata a jak chránit a obhospodářovávat les, pojď studovat Lesnictví.

Chci studovat lesnictví
Image

Lesní mechanizátor

Láká tě práce s motorovou pilou? Máš rád vůni dřeva a chceš z něj umět i něco vyrobit? Staň se tím, kdo mění slova v činy – staň se Lesním mechanizátorem!

Chci být lesní mechanizátor
Image

Lesnické práce

Chceš být ten, kdo sází a vytváří nový a lepší les? Pokud ti nevadí práce rukama a chceš pracovat v přírodě a ne v hale za pásem, pojď na Lesnické práce.

Chci se naučit lesnické práce

Bezpečnostně-právní činnost

Nezáleží jestli jsi kluk nebo holka, ale během 4 let musíš dát do studia opravdu maximum. Jsi sportovní typ, dokážeš se motivovat a překonávat sám sebe? Pokud ano, je tento obor přímo pro tebe. A výměnou za tvé úsilí nabízí opravdu hodně.

Image

Bezpečnostně-právní činnost

S tímto oborem získáš opravdu hodně možností – chceš jít pracovat k policii, hasičům nebo armádě? Nebo pokračovat ve studiu na vysoké škole?
Chci se stát bezpečákem

Sociální obory

Máš pocit, že život by měl mít vyšší smysl? Baví tě pracovat s lidmi a pomáhat potřebným – ať už to jsou děti, důchodci nebo kdokoliv mezi? Pokud chceš být ta nebo ten, kdo vykouzlí i těm nejnešťastnějším úsměv na tváři, studuj jeden z těchto oborů.

Image

Sociální činnost

S tímto maturitním oborem si otevřeš spoustu kariérních možností. Ať se chceš stát terénní pracovnicí, státním úředníkem nebo pokračovat na vysokou školu.

Chci studovat sociální činnost
Image

Pečovatelské služby

Chceš být ta nebo ten, kdo dennodenně pomáhá lidem a umí vykouzlit úsměvy na jejich tvářích? Pak se staň Pečovatelem nebo Pečovatelkou!
Chci jít na tento obor

Gastronomické obory

Pokud je kuchyně jedním z tvých nejoblíbenějších míst a dobré jídlo je vysoko na tvém žebříčku hodnot, pak  popřemýšlej o studiu tohoto gastronomického oboru!

Image

Práce ve stravování

Teoretické učení tě nikdy moc nebavilo, baví tě vytvářet věci rukama a při učení se chceš zaměřit na praxi. Pokud ano, tak pojď na tento obor!
Chci pracovat ve stravování
Image

Přijď na náš den otevřených dveří!

Kvalitní učitelé, skvělé zázemí, unikátní obory, dobré uplatnění.