nejlepší den otevřených dveří

Dveře umí otevřít každý z nás, ale dveře naší školy jsou otevřené 8. prosince 2023 od 9.00 hodin do 14.00 hodin. A proč projít těmito dveřmi? Uvidíte ukázky všech oborů, můžete si vyzkoušet sebeobranu, poznat to, co žije v lese, pohrát si s traktorem, seznámit se s poskytováním první pomoci nebo ochutnat výrobky našich žáků ve vánoční kavárně. Kdo má zájem o informace o novém podávání přihlášek na střední školy, je také vítán. Tak v pátek v 9.00 hodin stačí vzít za kliku a jsme tu pro Vás.

co všechno tě čeká?

Je toho opravdu hodně a záleží jen na tobě, jestli si vyzkoušíš všechno nebo jen to, co tě nejvíc zajímá!

• Na dvoře uvidíš lesní techniku, železného koně, práci s hydraulickou rukou, motorovou pilou
    • Prozkoumáš lovecké zbraně, myslivecké vycpaniny, potkáš loveckého psa, sokolníky,
    • Vyzkoušíš si snímání otisků prstů – kriminalistické daktyloskopie
    • Ukážeme ti zbraně a výstroj, vybavení příslušníka pořádkové jednotky i místo trestného činu
    • V tělocvičně uvidíš fyzické aktivity našich žáků - výuku sebeobrany, kruhový trénink apod.
    • Ukážeme Ti v praktickém životě, jak vypadá muzikoterapie, zooterapie, terapie pomocí kreslení a ručních prací.

Samozřejmě ti ukážeme celý areál školy a promluvíš si se současnými studenty i učiteli.

Spolupracujeme s těmi nejvýznamějšími

Lesnické obory

• Prozkoumáš lovecké zbraně a myslivecké vycpaniny
  • Ukážeme ti práci s motorovou pilou i ukázky myslivosti
  • Bezpečnostně-právní činnost

• Podíváš se do učebny kriminalistiky
  • Můžeš si vyzkoušet lezeckou stěnu a uvidíš ukázku bojových umění
  • Sociální obory

• Zjistíš, co je arteterapie, a jak se reálně dělá
  • Naučíš se základy první pomoci
  • Zúčastníš se části muzikoterapie
  • Gastronomické obory

• Zjistíš, jaké je vařit na mistrovství ČR
  • Ochutnáš skvělé jídlo, které pro tebe připravili studenti

• Chceš přijet ?

Přijedeš vlakem? Tak to jsi u nás za sedm minut - mrkni na mapu vedle.

Někdo tě přiveze autem? To není žádný problém. Můžete zaparkovat přímo u budovy školy.

Plánuješ přijet autobusem? Staví asi 200 metrů od školy a za dvě minuty jsi z něj přímo u nás.

Potřebuješ se na něco zeptat?

Kontakty na učitele i zaměstnance školy?