Sportovní hala

Sportovní hala Střední lesnické a Střední odborné školy Šluknov (školní tělocvična) byla postavena v roce 2017. Její výstavba trvala více než jeden rok. Průčelí tělocvičny odpovídá  původnímu vzhledu vyhořelé budovy Střelnice, na jejímž místě jsou postaveny základy nové tělocvičny.

Vlastní objekt tvoří sportovní hala o rozměrech 27 x 15m  s možností využívat všechny druhy halových sportů. Zvláštností tohoto prostoru je 7m vysoká lezecká  stěna s 10 lezeckými cestami, která se nachází na zadní stěně tělocvičny.

V patře budovy je umístěna úpolová tělocvična (gymnastický sál se zrcadly).

Unikátní záležitostí je střelnice s plně automatickým posuvem terčů, se třemi stáními pro střelce a možností střelby krátkými i dlouhými zbraněmi (malorážka) do vzdálenosti 25 m.

V přízemí budovy je také výborně vybavená posilovna. Dále jsou zde umístěny dámské a pánské šatny, sprchy a sociální zařízení.

Celý objekt včetně l. nadzemního podlaží je bezbariérový.  Bezbariérový vstup je situován z pravé strany od příjezdové komunikace.

Zaujalo tě naše sportovní vybavení? Přidej se k nám.

Kvalitní učitelé, skvělé zázemí, unikátní obory, dobré uplatnění.