Letní trubačský tábor ve Šluknově 2022

Petr MarekAktuality

Ve dnech 2. – 9. července 2022 proběhne třetí ročník Letního trubačského tábora ve Šluknově (dále LTT). LTT opět pořádá ČMMJ ve spolupráci se SLŠ Šluknov. Je určen dětem ve věku cca 8 – 16 let, hrajícím trubačům i těm, kteří chtějí s troubením začít poprvé v životě.

Jako obvykle bude výuka troubení probíhat v budově SLŠ Šluknov a ubytování ve školním Domově mládeže. Stravování bude opět zajištěno ve školní jídelně. Podrobný program, místa a časy odjezdu a přesnou výši úhrady za účast najdete během března na této stránce.

Tábor opět povede Petr Duda společně s Martinem Karbanem, dalšími obvyklými oblíbenými lektory mysliveckého troubení a hry na lovecké i klapkové nástroje, Hana Sedláčková a Vlasta Tylková jako zdravotnice, tým praktikantů, Petr Šeplavý jako vedoucí legrace, rozcviček a nehudebních uměleckých dovedností spojených s mysliveckou kulturou v umění. O mysliveckou část se budou opět starat naši přátelé ze SLŠ Šluknov v čele s panem ředitelem Rudolfem Sochorem.

Již nyní je možné vyplnit přihlašovací formulář na těchto stránkách

Těšíme se na další společné muzicírování, zábavu i na táborovou hru.

Za organizátory LTT 2022 Petr Duda