Něco málo o školní jídelně

Petr MarekGastro obory

Dnes Vás místo obvyklého receptu pozvu do naší školní jídelny.

V následujících řádcích vám krátce představím naši školní jídelnu. Jídelna zajišťuje celodenní stravování pro naše žáky a obědy odebírají i někteří obyvatelé Šluknova. A musím dodat, že mě osobně chutná – kdo mě zná, potvrdí, že je to na mě vidět  🙂 . Samozřejmě se stane, že se někdy někomu nemusí trefit do chuti – já třeba nemusím sladký oběd, ale v naprosté většině případů si pochutnám. Naše kuchařky (a kuchař) se prostě snaží.

Co to obnáší? Denně se vaří cca 300 obědů, asi 130 snídaní a stejný počet večeří. Krom toho dostávají ubytovaní žáci ještě 2x denně svačinu.

Podívejte se ve fotogalerii na pár obrázků toho, co nám jídelna servíruje.

Spolu se všemi, kteří se starají o naplnění našich žaludků, přeji všem strávníkům DOBROU CHUŤ !