Co jsme slíbili, to plníme

Je to sice nějaký pátek, kdy proběhl náš příspěvek ohledně nového přijímacího řízení na střední školy. Nemusíme, ale chceme poděkovat za váš ohromný zájem a také trpělivost. Nyní už víme, jak budou vypadat nové přihlášky, potvrzení o prospěchu ze základní školy a potvrzení od lékaře. Na našich stránkách jsou zveřejněné formuláře ke stažení. Všechny formuláře je též možné si stáhnout na stránkách MŠMT . Nezapomeňte, platí i elektronická přihláška a hlavně, letos víc než kdy jindy NA POŘADÍ ZÁLEŽÍ.
Autoři těchto úprav nejsme my. Zveřejňujeme je okamžitě a víme, že to mělo přijít daleko dříve, ale lepší dnes, než vůbec. Nebojte se, my Vás v tom nenecháme. Na přijímacích zkouškách nanečisto Vám rádi pomůžeme.