VÁŽENÍ UCHAZEČI, VĚNUJTE POZORNOST TOMUTO ČLÁNKU

Petr MarekAktuality

Někdy si musíme vzájemně pomoci a nyní je ten správný okamžik.
Vážení uchazeči o studium a samozřejmě i starostliví rodiče, kteří jste použili k registraci jiný způsob než „Elektronickou přihlášku“, musíte do školy poslat přihlášku v papírové podobě včetně příloh – opravdu tomu tak je, a není to výmysl naší školy. Platí to i pro případ, kdy použijete „Výpis ze systému“ nebo-li hybridní přihlášku, kterou bez přihlášení identity vyplníte do dané webové aplikace Dipsy.cz.
Ve chvíli, kdy nám papírová přihláška dorazí do školy, posíláme na vyplněné telefonní číslo potvrzení formou SMS, že přihláška v pořádku dorazila.
V dobré víře si tedy myslíte, že jste vše udělali správně, ALE??? Pokud vám naše potvrzení nedorazilo, kontaktujte nás prosím na telefonních číslech 775 922 496 (Renáta Boháčová), 773 040 492 (Roman Brož).
Děkujeme za spolupráci