Prázdninový pozdrav pana ředitele

Petr MarekAktuality

Vážení žáci, kolegové, rodiče a přátelé školy. Máme za sebou půlku prázdnin a mnozí z vás už teď litují, jak to rychle uteklo. Nevěřím, že je moc z vás, kdo by si přál, aby ta druhá půlka utekla snad ještě rychleji. Ale o čase a o tom jak utíká, psát nechci. Chtěl jsem jen, abyste věděli, že my tady nezahálíme a chystáme se na další školní rok. Kromě běžných oprav, za což vděčíme údržbě, kuchařkám a uklízečkám, protože ty to opravdu odnesou za nás, jsme v červenci zahájili přestavbu nového internátu, fotku vidíte. Dále jsme připravili úžasný program na letošní Lesnický den, zde je odkaz na jednoho z účinkujících, to abyste věděli, co vás čeká.:

#hannibalwonderstaff #tugofwar #bullsportycz #dogacademyberoun #bullsportblovice


Hlavně jsem ale chtěl poděkovat všem, kteří nám pomohli s letošním Trubačským táborem. Zúčastnilo se více dětí než vloni a fakt to byla pecka. Samozřejmě dík patří i za letošní prázdninové praxe oboru Lesnictví.
No a pár poznámek hlavně k žákům. Vím, že nejlepším učitelem jsou rodiče, ty vás toho opravdu naučili nejvíc, pak pár kamarádů a někdy se říká život. Ten vás /nás/ kolikrát ale vede cestou pokus x omyl. A někteří z nás mají to štěstí, že potkají i perfektního učitele, který na každé škole je. Rodičům přeji pevné nervy a přátelům školy a bývalým žákům pozitivní energii. A věřte, že já vám všem přeji, ať si v té druhé půlce prázdnin odpočinete tak, aby z řad kantorů byli jen ti top učitelé a z řad žáků jen ti, kteří touží po poznání. Užijte si srpen, pokud možno v pohodě.

Rudolf Sochor


PS. Už jen 31 dní