Na naší škole máme mistry republiky!

Petr MarekAktuality

Tento titul si jako družstvo vybojovali naši lesní mechanizátoři Jan Veselý a Matěj Ungr🏆
Na soutěži DŘEVORUBEC JUNIOR 2024🌲 obsadili v rámci České republiky první místo🥇
Janu Veselému se jako jednotlivci v rámci ČR podařilo obsadit celkové první místo, a tím se i nominovat na Pohár VLS – mistrovství České republiky v práci s motorovou pilou, který se koná letos v červnu na Lesnickém dnu v Ralsku (areál Skelná huť u Mimoně).
„Na kluky jsem moc hrdý, za tu dobu co se věnuji trénování na tyto soutěže je to náš největší úspěch na tak vysoké úrovni. Je radost dívat se na to, jak se Honza s Matějem zdokonalují a postupem času na nich vidím, že se nechtějí soutěží pouze účastnit, ale opravdu bojovat o první příčky a to je pro mne tou největší odměnou,“ sdělil trenér a mistr odborného výcviku Lukáš Janata. Velkou podporou a součástí týmu na soutěži byl i další z mistrů Michal Steránka.

Úspěchem Jana Veselého je i obdržení zlaté plakety Českých ručiček, kterou obdrží jen ti nejlepší ve svém oboru a kategorii za daný školní rok. http://www.ceskerucicky.eu

Gratulujeme k takto skvělému umístění a přejeme mnoho štěstí do dalších soutěží, kterých se Honza s Matějem jistě ještě zúčastní.🍀