Připravili jsme pro vás návod, jak postupovat při podávání přihlášky ke studiu pro školní rok 2024/25. Pro zobrazení návodu klikněte ZDE

Přihlášku ke studiu ve školním roce 2024/25 si můžete stáhnout zde. Přihlášky pro jednotlivé obory jsou ke stažení přímo u NABÍDKY OBORŮ

Formulář pro potvrzení zdravotního stavu stahujte zde, formulář pro zápis známek ze ZŠ si stáhněte zde.

Bližší informace k vyhlášení přijímacího řízení najdete po 15. lednu 2024 zde.
Název oboru Délka vzdělávání Způsob ukončení Počet přijímaných
žáků
Přijímací zkoušky Potvrzení lékaře
Lesnictví 4 Maturita 26
Lesní mechanizátor 3 Závěrečná zkouška 18
Lesnické práce 2 Závěrečná zkouška 18
Bezpečnostně právní činnost 4 Maturita 26
Sociální činnost 4 Maturita 26
Pečovatelské služby 3 Závěrečná zkouška 18
Práce ve stravování 2 Závěrečná zkouška 18
  • Přijímací řízení na naši školu má dvě podoby. Pro maturitní obory se jedná o jednotnou přijímací zkoušku, u oboru Bezpečnostně právní činnost je součástí zkoušek i test fyzických předpokladů. Na učební obory se přijímací zkoušky neskládají, na školu budou přijati uchazeči až do naplnění maximální kapacity oboru. Kompletní informace můžeš najít dole na stránce.

průběh přijímacího řízení

• Podání přihlášky - POZOR ZMĚNA!!!

Změna ve způsobu podávání a termínech - viz. výše. Přihlášku na střední školu můžeš podat kdykoliv, ale nově nejpozději do 20. 2. daného roku. Pokud už víš, že se chceš přihlásit na naši školu, nejlepší možností je podat přihlášku hned teď, ať nepropásneš termín a získáš předpříjimačkový servis!

• Přijímací řízení

Pokud se hlásíš na maturitní obor, musíš dělat jednotnou přijímací zkoušku. Ta se koná ve dvou termínech – v měsíci duben. Pokud se hlásíš na učební obor, přijímací zkouška se tě netýká.

průběh přijímacího řízení

Český jazyk a literatura

• Uzavřené i otevřené úlohy
  • Hodnotí se i odpovědi celou větou
  • Bude vyhrazeno 60 minut čistého času

• Matematika a její aplikace

• Uzavřené i otevřené otázky
  • Hodnotí se i postup řešení
  • Bude vyhrazeno 70 minut čistého času

• Další informace

• U testů nejsou povoleny žádné pomůcky, jako je kalkulačka nebo pravidla českého pravopisu
  • Další informace najdeš na NováMaturita.cz

• průběh přijímacího řízení

Potřebujete se na něco zeptat?

Kontakty na učitele i zaměstnance školy