Exkurze v horní komoře Parlamentu ČR -23.10.2017

Petr MarekStalo se

Dne 23.10. 2017 se studenti naší školy (oborů Bezpečnostně právní činnost a Sociální činnost) zúčastnili exkurze v Senátu ČR, který sídlí v Praze ve Valdštejnském paláci.
Příjemná průvodkyně kanceláře senátu nás provedla všemi reprezentativními prostory našich zákonodárců a obeznámila nás s posláním a prací našich senátorů.
Ze senátu jsme se vydali na tradiční „Prague tours“, která vedla po významných pamětihodnostech historické části Prahy – Staré zámecké schody, Pražská hrad, Nerudova ulice, Malostranské náměstí, Karlův most, Národní divadlo a Václavské náměstí. U každé pamětihodnosti jsme se zastavili a některý ze studentů ji zajímavě okomentoval. Na zpáteční cestě v autobusu jsme si ještě zasoutěžili ve znalostním testu. Jak jsme si to užili, můžete zjistit v naší fotogalerii.