Nejlepší den otevřených dveří v okolí

Co všechno tě čeká?

Je toho opravdu hodně a záleží jen na tobě, jestli si vyzkoušíš všechno nebo jen to, co tě nejvíc zajímá!

• Ti, kteří se zajímají o lesnictví si na dvoře školy budou moci prohlédnou ukázky práce s lesnickou technikou, práci s dravci, ve škole prozkoumají lovecké zbraně, myslivecké vycpaniny a trofeje, zasoutěží si, nebo si zastřílí na laserové střelnici.
  • Jsi-li zájemce o obor Bezpečnostně právní činnost, vyzkoušíš si snímání otisků prstů,  podíváš se na improvizované místo činu vraždy, prohlídneš si různé typy speciálních airsoftových zbraní. V tělocvičně ti předvedeme ukázky bojových umění a  vyzkoušíš naši lezeckou stěnu.

• A nebo tě spíš zajímá sociální činnost? Pak se seznámíš s nevidomým Romanem, který se po ztrátě zraku dokázal vrátit do života a žít jej velmi aktivně - závodně střílí, vydává knížky a pomáhá lidem se stejným osudem. Jako bonus si vyzkoušíš věci, které mu ulehčují život, například PC s hlasovým ovládáním. Společně s ním tady bude i jeho čtyřnohý kamarád a dozvíš se vše o jeho výcviku. Ukážeme Ti v praktickém životě, jak vypadá život nevidomých lidí a poznáš svět chutí a vůní.
    Můžeš si zkusit vyrobit vánoční přání, která budou věnována dětem z dětského domova. A když budeš chtít, odneseš si i něco na památku.
    Na závěr si zavzpomínáš v rámci naší vzpomínkové terapie a za malý peníz se můžeš občerstvit v kavárně pro Nadaci Dobrý Anděl.

Samozřejmě ti ukážeme celý areál školy a promluvíš si se současnými studenty i učiteli.

Spolupracujeme s těmi nejvýznamějšími

Image Image

Lesnické obory

• Prozkoumáš lovecké zbraně a myslivecké vycpaniny
  • Ukážeme ti práci s motorovou pilou i ukázky myslivosti
  • Bezpečnostně-právní činnost

• Podíváš se do učebny kriminalistiky
  • Můžeš si vyzkoušet lezeckou stěnu a uvidíš ukázku bojových umění
  • Sociální obory

• Zjistíš, co je arteterapie, a jak se reálně dělá
  • Naučíš se základy první pomoci
  • Zúčastníš se části muzikoterapie
  • Gastronomické obory

• Zjistíš, jaké je vařit na mistrovství ČR
  • Ochutnáš skvělé jídlo, které pro tebe připravili studenti

• Proč se registrovat?

Díky tvojí registraci budeme přesně vědět, kolik lidí na Den otevřených dveří přijde a tak se na vás skvěle připravíme.

Nikde nebudou fronty, všem zajistíme skvělý servis, připravíme všechny materiály, naplánujeme program a nachystáme občerstvení. Před Dnem ti ještě pošleme všechny informace emailem a třeba přihodíme i nějaký bonus!

Takže nezapomeň, uvidíme se na podzim ve Šluknově!

Tvé jméno

Tvůj Email

Kolik osob celkem přijde?

Máš nějaký dotaz, na který bys už teď chtěl znát odpověď?

Chceš přijet ?

Přijedeš vlakem? Tak to jsi u nás za sedm minut - mrkni na mapu vedle.

Někdo tě přiveze autem? To není žádný problém. Můžete zaparkovat přímo u budovy školy.

Plánuješ přijet autobusem? Staví asi 200 metrů od školy a za dvě minuty jsi z něj přímo u nás.