Nejlepší den otevřených dveří v okolí

Co všechno tě čeká?

Je toho opravdu hodně a záleží jen na tobě, jestli si vyzkoušíš všechno nebo jen to, co tě nejvíc zajímá!

• Zájemci o obor Bezpečnostně právní činnost si budou moci prohlédnout učebnu kriminalistiky, sportovní halu, mohou nahlédnout do výuky oboru a současně získají od odborných učitelů a žáků oboru komplexní informaci o průběhu a náročnosti studia.
  • Ti, kteří se zajímají o lesnictví si kromě informací o oboru mohou prohlédnout lovecké zbraně, myslivecké vycpaniny a trofeje.
  • Ukážeme Ti v praktickém životě, jak vypadá ergoterapie, můžeš si vyzkoušet aktivizační činnosti. A když budeš chtít, odneseš si i něco na památku.

Samozřejmě ti ukážeme celý areál školy a promluvíš si se současnými studenty i učiteli.

Spolupracujeme s těmi nejvýznamějšími

Image Image

Lesnické obory

• Prozkoumáš lovecké zbraně a myslivecké vycpaniny
  • Ukážeme ti práci s motorovou pilou i ukázky myslivosti
  • Bezpečnostně-právní činnost

• Podíváš se do učebny kriminalistiky
  • Můžeš si vyzkoušet lezeckou stěnu a uvidíš ukázku bojových umění
  • Sociální obory

• Zjistíš, co je arteterapie, a jak se reálně dělá
  • Naučíš se základy první pomoci
  • Zúčastníš se části muzikoterapie
  • Gastronomické obory

• Zjistíš, jaké je vařit na mistrovství ČR
  • Ochutnáš skvělé jídlo, které pro tebe připravili studenti

• Proč se registrovat?

Díky tvojí registraci budeme přesně vědět, kolik lidí na Den otevřených dveří přijde a tak se na vás skvěle připravíme.

Nikde nebudou fronty, všem zajistíme skvělý servis, připravíme všechny materiály, naplánujeme program a nachystáme občerstvení. Před Dnem ti ještě pošleme všechny informace emailem a třeba přihodíme i nějaký bonus!

Takže nezapomeň, uvidíme se na podzim ve Šluknově!

Tvé jméno

Tvůj Email

Kolik osob celkem přijde?

Máš nějaký dotaz, na který bys už teď chtěl znát odpověď?

Chceš přijet ?

Přijedeš vlakem? Tak to jsi u nás za sedm minut - mrkni na mapu vedle.

Někdo tě přiveze autem? To není žádný problém. Můžete zaparkovat přímo u budovy školy.

Plánuješ přijet autobusem? Staví asi 200 metrů od školy a za dvě minuty jsi z něj přímo u nás.