Výsledky přijímacího řízení pro šk. rok 2022/23

Petr MarekÚřední deska

Vážení žáci, milí rodiče,

vím, že jste nervózní a prožili jste pár dní a nocí, kdy jste čekali na výsledky přijímacích zkoušek. Před hodinou k nám přišlo opravené to, co jste v testech napsali. Neváháme a jak jsme vám slíbili, okamžitě zveřejňujeme.

Nyní je vše jen na vás, kterou školu si vyberete. Zástupci našich oborů vás budou kontaktovat, důvod je jediný. Pokud půjdete na jinou školu, automaticky posuneme další uchazeče, kteří jsou pod čarou, na vytvořené volné místo. A to je pozitivní informace pro vás, kteří jste asi smutní. Je pravděpodobné, že pokud si uchazeč, který má lepší výsledky, vybere jinou školu, pak místo v lavici v naší škole je vaše.

Moc vám děkuji za zájem a přeji vám, ať si vyberete školu, která je vašemu srdci a rozumu blízká.

Mgr. et Bc. Rudolf Sochor

Výsledky pro obor BPČ – klikněte zde