Praxe 4. BP – Policie ČR, Vězeňská služba ČR, Hasičský záchranný sbor ČR a další smluvní partneři

Petr MarekStalo se

Skvělou příležitost vyzkoušet si své možné budoucí zaměstnání mohli studenti čtvrtého ročníku oboru Bezpečnostně právní činnost.
Bylo to v rámci řízené praxe u našich partnerů Policie ČR Ústeckého kraje, Policie ČR Libereckého kraje, Hasičského záchranného sboru ČR Ústeckého kraje a Vězeňské služby ČR ve Věznici Pankrác, Dětského domova Lipová, White Light v Teplicích a Rumburku.
Rozdělení studentů bylo závislé na jejich volbě podle toho, o jaké profesní uplatnění by v budoucnu měli zájem.
Naši studenti posbírali velmi cenné zkušenosti a praxi si velmi užili. Děkujeme všem partnerům za spolupráci, které si velmi ceníme.

Fotogalerie zde: