Na Krajském úřadu se za přítomnosti generálního ředitele Lesů ČR řešilo praktické vyučování

Petr MarekStalo se

Oldřich Bubeníček, hejtman Ústeckého kraje, přivítal na úřadě nového generálního ředitele Lesů ČR Josefa Vojáčka. Předmětem jednání bylo řešení praktického vyučování Střední lesnické školy a Střední odborné sociální ve Šluknově.
Jednání se zúčastnil také ředitel šluknovské školy Rudolf Sochor a Monika Zeman, vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství. Společně se dohodli na spolupráci a podpisu smlouvy týkající se výuky předmětů. Smlouva by se měla podepsat na přelomu kalendářního roku.

Josef Vojáček byl do funkce generálního ředitele Lesů ČR jmenován 3. září tohoto roku ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem, podle jehož slov jde o zkušeného odborníka, který dokáže razantně vyřešit nelehké úkoly (kůrovcová kalamita či extrémní sucho v lesích).

zdroj: web Ústeckého kraje