Počátkem prázdnin proběhl 1. trubačský tábor

Petr MarekStalo se

Krásný zážitek zažily děti z téměř celé republiky ve Šluknově. Historicky první trubačský tábor byl zahájen ihned po skončení školního roku. Děti si užily nejen výuku hry na lesnické nástroje, ale byly i v lese na čekané, zasportovaly si, mohly střílet a na celodenním výletě navštívily národní park. Vrcholem táborové hry bylo odhalení pytláka a závěrečný koncert s více než stovkou diváků. Děkuji všem, kteří nám pomohli, děkuji všem vedoucím a instruktorům a hlavně děkuji dětem. Po dlouhé době jsem viděl skupinu lidí bez zášti, pomlouvání a s obrovským nadšením. Fakt dík a pěkné léto.
Mgr. et Bc. Rudolf Sochor, ředitel školy

Video z tábora je k vidění v reportáži TV Nova zde:

A co bylo o táboře napsáno v časopise Myslivost se můžete dočíst v přiložených článcích: 1. článek a 2. článek