OCENĚNÍ PRO ŠKOLNÍ HONITBU

Petr MarekAktuality, Stalo se

Vážení přátelé naší školy, několikrát jsem na tomto místě psal „SPOLU TO DOKÁŽEME“ a 31. 7. 2021 se nám to podařilo. Naše škola byla oceněna mysliveckou a nejen mysliveckou veřejností mimořádným oceněním. Myslivecká honitba Knížecí, kterou spravuje naše škola, získala titul Honitba roku. Je to neskutečná čest a pocta vaší práce. Děkuji pedagogům, současným i bývalým žákům školy, našim přátelům a podporovatelům, bez vás bych nikdy nemohl stát na pódiu zámku Obora u Hluboké nad Vltavou a nemohl přebírat toto ocenění. Je to ocenění vaší práce, té, kterou děláte i když nemusíte ve svém volném čase. Myslivost není jen koníček, je to péče o přírodu. A myslím, že to je mnohem důležitější, než nějaká ocenění. Šluknovská a nejen tato příroda vám to vrací svou nádherou. Ještě jednou vám děkuji a jsem rád, že si tento okamžik se mnou na zámku mohli vychutnat i žáci školy.

Rudolf Sochor, ředitel školy