NAŠI DŘEVORUBCI DOVEZLI Z MISTROVSTVÍ MEDAILE

Petr MarekStalo se

Matěj Ungr a Jan Veselý, kteří reprezentovali naši školu v juniorském mezinárodním mistrovství práce s motorovou pilou, obsadili v rámci republikového klání úžasnou bronzovou příčku v družstvech. Skvělý výkon byl potvrzen i v celkovém mezinárodním měřítku, kdy klukům patří pátá příčka celkově. Soutěž probíhala v Pískách u Křivoklátu a své umění předvedlo celkem 28 mladých dřevorubců. „Kluci nám udělali obrovskou radost. Bojovali sami za sebe i za tým a jejich výkony zaslouží velkou pochvalu,“ prozradil hrdý trenér mladých mechanizátorů Lukáš Janata a hned dodal, že také moc děkuje kolegovi Janu Grünwaldovi za doprovod a servis na soutěži. Do Šluknova nakonec putuje také jedna zlatá medaile, kterou vybojoval Lukáš Janata v doprovodné soutěži – hod sekerou. Cesta domů do Šluknova byla pro náš tým tedy hodně veselá a je pěkné, že se nám začíná skvěle úročit práce, kterou mistři našim mladým mechanizátorům věnují ve školním i volném čase.

Děkujeme celému týmu za skvělou reprezentaci oboru, školy i města.