Naše škola pořádala setkání škol, které vyučují bezpečnostně právní obor

Petr MarekStalo se

23. března 2023 se do Šluknova sjeli představitelé hned několika škol s oprávněním k výuce bezpečnostně právního oboru. Naše škola totiž pořádala první setkání odborných učitelů těchto škol. Víme, že učitel je na tom stejně jako žák, stále se musí učit. Lépe se ale učí to, co funguje na jiné škole, než si hledat vlastní cestu, která někdy může být slepá. Setkání mělo jak teoretickou, tak praktickou část. Nechyběl ani kulturní program. Kolegové učitelé se nebáli diskutovat a šli až ke kořenům problémů, které je tíží. Pracovní jednání bylo ukončeno 24. března 2023 se společnou myšlenkou, že nadále budeme spolupracovat, nebráníme se přizvat další školy podobného zaměření a rozhodně platí, že více hlav víc ví.

Rudolf Sochor, ředitel školy