Bojovali jsme u „výsadkářů“ – MISE 2017 – CHRUDIM – 3. – 4.10.2017

Petr MarekStalo se

Dnes začnu netradičně. Poděkováním hned na začátku příspěvku a to Nikole, Anetě, Honzovi, Davidovi, Ismailovi a ještě jednou Honzovi.
Poděkováním za skvělou reprezentaci naší školy v branném závodu, jehož třetí ročník proběhl ve dnech 3. – 4.10.2017 pod záštitou Československé obce legionářské a 43. výsadkového praporu v Chrudimi.

Většina aktivit proběhla v areálech a objektech kasáren právě zmiňovaného útvaru. Ostatní aktivity v okolí Chrudimi, kde byli studenti základních a středních škol vysazeni při nočním výsadku. Téměř 18 km běhu s plněním převážně fyzických aktivit.

Neopakovatelný a motivující zážitek.
Třetí ročník soutěže, které se náš obor zúčastňuje od loňského druhého ročníku, ve kterém jsme získali krásné 3. místo.
Letos se nám podařilo posunout se o příčku výše.
Získali jsme druhé místo v kategorii středních škol, za což patří náš dík zmiňovaným studentům.

PS: Zajímavým okamžikem bylo seznámení členů našeho družstva s bývalým studentem naší SLŠ a SOŠ ve Šluknově četařem Danielem Votýpkou, který u zmiňovaného útvaru slouží a který se k nám přihlásil (společná fotka s „bareťákem“ u lezecké stěny „Jakub“).

Dalším a „pyšným“ okamžikem pro mne bylo, když mi instruktor v propoceném tričku, který naše družstvo jako rozhodčí během soutěže doprovázel sdělil památnou větu:
„ONI CHODÍ, JEN KDYŽ JEDÍ“…

Fotogalerie zde: