Military Cross Run

Petr MarekStalo se

Ve čtvrtek 30. 3. 2023 pořádala naše škola již 8. roční závodu Military Cross Run pro studenty škol, jejichž výuka zahrnuje obor Bezpečnostně právní činnost. Účast byla letos hojná, zazávodit si přijelo celkem 8 škol z celé republiky a svojí účastí podpořila náš závod tři družstva profesionálů z řad Policie a Armády ČR.
Učitelé naší školy celý závod připravili, jednotlivá stanoviště důkladně prověřili a pak už se na trať mohli vrhnout nedočkaví závodníci. Dle jejich ohlasů můžeme soudit, že se jim závod líbil a užili si ho včetně vodní překážky, která se letos opět vrátila do programu Military Crossu.
Všem účastníkům gratulujeme, že se statečně poprali s těžkostmi trasy i rozmary počasí, které stihlo vystřídat sluneční svit i silné přeháňky. Přesto hlavní gratulace patří vítězům, kterými mezi profesionály bylo SPJ Praha a mezi školami SŠ Kateřinky Liberec. Velkou radost nám udělali naši zástupci, kteří v silné konkurenci vybojovali nádherné třetí místo. Nikče, Pepovi a Mikulášovi moc děkujeme za snahu a bojovnost!!!
Těšíme se na další ročník.