Máme nové absolventy dílčí kvalifikace STRÁŽNÝ

Petr MarekStalo se

Naše škola je rozhodnutím MV ČR autorizovanou osobou pro udělování dílčí kvalifikace strážný, což je zjednodušeně plná kvalifikace pro výkon práce v oblasti komerční bezpečnosti. Každý rok se k této zkoušce přihlásí řada zájemců z řad studentů oboru Bezpečnostně právní činnost, kteří si chtějí zvýšit svoji kvalifikaci ještě před vykonáním maturitní zkoušky. Odborní učitelé naší školy pak pro tyto zájemce připraví jednodenní specializační kurz, kde ve spolupráci s odborníky z oblasti komerční bezpečnosti načerpají studenti potřebné informace pro složení kvalifikační zkoušky, která se skládá z části písemné a praktické.

V sobotu 4.3. 2023 se zmíněný kurz uskutečnil a 20 studentů následně před komisí jmenovanou ředitelem školy úspěšně složilo zkoušku dílčí kvalifikace strážný s doživotním certifikátem. Všem úspěšným absolventům blahopřejeme.
Předseda zkušební komise Mgr. Milan Ritschel

Informace pro případné zájemce z řad veřejnosti jsou zde: