„Bezpečáci“ měli pestrou praxi

Petr MarekStalo se

Nejprve se studenti prvního a druhého ročníku BPČ v rámci praxe zúčastnili Nočního orientačního běhu, na který „prváci“ navázali přespáním ve školní tělocvičně spolu se svým třídním.
Běh si všichni moc užili a zazávodit si nepovinně přišli i někteří „třeťáci“ a bývalí „čtvrťáci“ (Kuba Pilecký a Tomáš Kozák). Tento běh bylo možné poprvé sledovat live na facebookovém streamu naší školy.
Po náročném nočním orientačním běhu čekala studenty 1. BP další praxe a sice exkurze u Hasičského záchranného sboru, Městské policie a Policie České republiky, vše ve Šluknově. Na jednotlivých pracovištích měli studenti možnost seznámit se s chodem a náplní práce jednotlivých složek, které spadají i do IZS. Bylo to zajímavé zakončení jejich dvoudenní praxe.
Všichni se moc těšíme na další stejně povedené akce naší školy.