Po stopách minulosti – ANTIMONY 2017 – NOVÝ BOR – MIMOŇ – 10.6.2017

Petr MarekStalo se

Uplynulý víkend se konal další ročník akce Antimony, která je každoročně pořádána sdružením Aliance Military Clubs Liberec ve spolupráci s dalšími partnerskými organizacemi.

Již podruhé se této akce zúčastnili i naši studenti. Opět byli na straně lovců i lovených. Vozili se v pozemní technice, lítali ve vrtulníku, či se pohybovali pěšky. Pracovali samostatně, či ve skupinách. Viděli v „akci“ kolegy z Policie ČR, či Armády ČR, od kterých se mohou vždy přiučit něco nového.
O tom, že se jedná o skvělou akci, která dokonale prověří vaše znalosti a schopnosti, jsme se přesvědčili už v loňském ročníku.

Úžasné však na letošním ročníku byly výsledky všech našich zapojených studentů, včetně výsadkového družstva ve složení Nikola Skrčená (2. BP), Michal Návesník a David Poláček (oba 1. BP), kteří byli v závěru akce vyhlášeni nejlepším výsadkem letošního ročníku.

Děkujeme Alianci Military Clubs Liberec za přizvání k akci a poskytnuté fotografie. Zároveň, v případě Vašeho zájmu o více informací k akci, odkazujeme na jejich facebookové stránky.

Všem zúčastněným studentům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Videoprezentace zde: