Dodržování autorského práva na internetu může být problém

Petr MarekBlog

Jsem studentkou čtvrtého ročníku oboru BPČ na této škole a jako svojí závěrečnou prací se zabývám tématem Autorské právo na internetu. Chtěla bych především studentům, ale i veřejnosti představit svojí příručku, která je zjednodušeným výsledkem mé práce.
Příručku jsem vytvořila v graficky atraktivní podobě, aby dokázala zaujmout a snáze sdělit klíčové myšlenky mé práce. Na základě získaných informací jsem sepsala 9 základních bodů, kterých by se měl kdokoliv řídit, pokud chce něco publikovat nebo využít na internetu a nemá k tomu souhlas autora. Mnoho lidí si neuvědomují, že autorský zákon  vůbec existuje a že je to kvůli ochraně a podpoře autorů, aby mohli vznikat další skvělá díla, za které budou dobře odměněni.
Příručku ve formátu pdf si můžete stáhnout kliknutím na tento odkaz.

Štěpánka Slaninová