Žamboši ve Šluknově

Petr MarekAktuality

Dne 26.11.2018 zavítá do Šluknova folk-progressive kapela Žamboši ze Vsetína. A proč do Šluknova až z druhého konce republiky? Protože členové této kapely Jan Žamboch a Stanislava Žambochová (rozená Brahová) jsou absolventy naší školy. Kromě toho, že ukáží šluknovské veřejnosti a našim studentům něco ze svého hudebního a pěveckého umění (mimochodem jejich dvě alba „To se to hraje…“ a „Přituhuje“ byla oceněna Andělem v kategorii Folk and Country), si chtějí prohlédnout naši školu, internát a společně s pedagogy SLŠ a SOŠ Šluknov (hlavně s těmi, kteří na ně v minulosti ve Šluknově působili, např. současný ředitel Mgr. Sochor, bratři Petrouškové, Dr. Jirušová, p. Slanina a další) zavzpomínat na jejich studentské časy ve Šluknově.

Nenechte si proto ujít tuto mimořádnou hudební událost. Koncert kapely Žamboši se koná 26.11.2018 od 19 hodin v KD Šluknov (studenti SLŠ a SOŠ Šluknov vstup zdarma, ostatní veřejnost vstup dobrovolný).