Žák 2. ročníku BPČ Kuba Frank a roušky pro seniory

Petr MarekAktuality

Rouška pro každého, i pro ty nejstarší
Je hotovo! Celá ta příprava, organizace až po konečné předání balíčku bylo něco úžasného, je to něco na čem jsem si nechal hodně záležet. V téhle době a chvíli je to nejvíc potřeba a každá rouška a dezinfekce není na škodu. O to víc jsem rád a těší mě, že jsem mohl pomoct právě Domovu pro seniory v České Kamenici. Vybral jsem toto místo záměrně, protože jsem ze všech stran slyšel že je velký nedostatek zdravotnického materiálu a nedostatek roušek. Hned jsem věděl, že právě sem přispěji a daruji všechno to, co v tuhle chvíli nejvíc potřebují. Že všeho nejvíc mě těší a hřeje, ta radost a nadšení, které bylo vidět, když jsem balíček předal, je to to nejhezčí co můžete vidět a zažít. Také bych chtěl poděkovat za všechno co pro naše město dělají a s jakým nasazením pracují.

Kubo, velké díky