Uzavření školy na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví

Petr MarekAktuality

„Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020 se od 11. 3. 2020 uzavírají školy včetně Domovů mládeže.


Aktualizace 16.3.2020:

Vážení rodiče, žáci a kolegové, Vláda přijala nová opatření. Jelikož jsme to předpokládali, máme pro vás připravenou výuku po sociálních sítích, jde o to navázat společný kontakt a pak postupovat podle pokynů učitele. Rozhodně je dobré využívat i ostatní vzdělávací kanály, např ČT. Zatím nemáme informace o průběhu maturit a přijímacích zkoušek. Ale jsme tu proto, abychom to společně zvládli. Nebojte, naše škola je a bude rodinná.
Děkujeme všem lékařům sestrám, prodavačům, a ostatním profesím za obětavý přístup. No a na závěr jedno malé doporučení: Jedna z nejlepších rad, které jsem za poslední týden četl: Nechovejte se tak, jako byste se koronaviru báli. Chovejte se tak, jako byste ho už měli – donutí vás to myslet na ochranu ostatních, nejen sebe. Ruda

Mgr. et Bc. Rudolf Sochor, ředitel školy