Přijímačky nanečisto

Také letos budete mít možnost vyzkoušet si, jaké je to u přijímaček. Zde je pár konkrétních informací pro první termín.
První přijímací zkoušky nanečisto proběhnou 21.1.2023 (sobota), začínají v 9 hodin (škola bude otevřena od 8 hodin).
Obory Lesnictví a Sociální činnost budou končit kolem 12 hodiny, kdy se žáci dozvědí výsledky testů z českého jazyka a matematiky, obor Bezpečnostně právní činnost kolem 14 hodiny – po fyzických testech.
S sebou si přineste: psací a rýsovací pomůcky, svačinu a pití. Obor Bezpečnostně právní činnost i oblečení a obuv do tělocvičny.
Máte-li někdo doklad z PPP, nebo jiná doporučení k úpravě podmínek a navýšení času, vezměte jej v sobotu prosím s sebou.
Jste-li již rozhodnuti pro naši školu, můžete donést i vyplněnou, podepsanou a lékařem potvrzenou přihlášku ke vzdělávání – studiu. Pouze obor Sociální činnost nemusí mít lékařem potvrzeno.

Z důvodu očekávaného velkého počtu zájemců prosíme o Vaší registraci na mail: bohacovar@lesnicka-skola.cz.

Těšíme se na vás.