Otevíráme dálkové studium oboru Lesnictví

Petr MarekAktuality

Krásný den všem,
píše se rok 2021 a vše okolo je trošku jiné než v minulosti a možná i vy přemýšlíte, co dál. Právě pro vás je určeno pár následujících vět. Naše škola opět po dvou letech otevírá dálkové studium oboru Lesnictví. Oboru s bohatou historií a velkou perspektivou. Pokud tedy máte zájem o přírodu, les či myslivost, nebo si jen v tomto oboru potřebujete doplnit vzdělání, neváhejte a přihlašte se k nám. Stačí vyplnit přihlášku, kterou mimo jiné naleznete na našich stránkách​. Zde naleznete i informace o průběhu studia.
Rovnou odpovíme na pár častých otázek. Výuka probíhá v pátek odpoledne a sobotu zhruba jedenkrát za měsíc. Jsme státní škola, tudíž se školné neplatí.
Ubytování je samozřejmě zajištěno. Přijímací zkoušky se nekonají.
No, a teď už jen vyplnit tu přihlášku a v září se sejdeme ve Šluknově. Nyní už ne nashledanou, ale LESU ZDAR.

Mgr. et Bc. Rudolf Sochor, ředitel školy