Naši žáci se zapojili do pomoci se zajištěním poskytování péče v zařízeních sociálních služeb

Petr MarekAktuality

Dne 13. 3. 2020 přijala vláda ČR usnesení č. 207 o zajištění poskytování péče v zařízeních sociálních služeb po dobu trvání nouzového stavu.

Na základě pokynů vlády jsme zapojili i naše žáky, zde je reakce našeho zřizovatele:

Vážený pane řediteli,

velice Vám děkuji za zaslaný seznam studentů k možné výpomoci v zařízení sociálních služeb. Dnes jsme všechny studentky telefonicky zkontaktovali a ani jedna z nich neměla sebemenší problém s pracovní povinností v zařízení. Společně jsme se dohodly, že si pana ředitele pobytové sociální služby sami zkontaktují s termínem nástupu a dalších povinností. Pan ředitel pobytové služby byl informován.

Vážený pane řediteli, velice Vám ještě jednou děkuji, neboť z telefonického rozhovoru se studentkami bylo zřejmé, že jste je velmi dobře instruovali o dané situaci a nebyl tak z našeho pohledu sebemenší problém či nedorozumění.

Ještě jednou velké díky.

S pozdravem

Ing. Petra Lafková
Odbor sociálních věcí
vedoucí odboru
Krajský úřad Ústeckého kraje