Nabídka pracovního místa – Lesy Bělá p. Bezdězem

Petr MarekAktuality

Společnost Lesy Bělá pod Bezdězem, s.r.o., hledá vhodného kandidáta na pozici LESNÍK. Místo výkonu práce Bělá pod Bezdězem a okolí. Lesy Bělá pod Bezdězem, s.r.o., jsou městskou společností hospodařící na cca 800 ha lesa a dále vykonává činnost odborného lesního hospodáře pro drobné vlasníky lesa. Nápň činnosti vyznačování těžebních zásahů, příjem vyrobeného dřeva, zajišťování odvozu vyrobeného dřeva spotřebitelům. V pěstební činnosti návrh pěstebních opatření, zadávání a přebírání prací. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, samostatnost a schopnost učit se novým věcem, řidičský průkaz T a průkaz k obsluze motorové pily výhodou. K dispozici služební automobil, telefon. Bydlení zajištěno. Místo vhodné pro absolventy. Nástup možný ihned. Více informací podá Ing. Stanislav Bock, tel: 723372414, email: info@lesybela.cz.

Děkuji Standa Bock

Ing. Stanislav Bock
jednatel, vedoucí provozu

Lesy Bělá pod Bezdězem, s.r.o.
Mělnická 273
294 21 Bělá pod Bezdězem