Informace pro ubytované na DM

Vážení rodiče a žáci,
vzhledem k vašim častým dotazům ohledně plateb za ubytování na DM a stravování zveřejňuji toto naše stanovisko:
Platby za ubytování na DM a stravování na další následující měsíce provádějte jako doposud, tj. ve stejné výši a ve stejném termínu.
U stravování jsou pravidla jasná (peníze za neodebranou stravu budou na konci školního roku vyúčtovány a vráceny na váš účet. K platbám za ubytování na DM v těchto specifických podmínkách a jejich případným vratkám nemáme zatím žádné informace. Jakmile je získáme, budeme vás okamžitě informovat.
Zároveň vám sděluji, že žáci mají po dobu této mimořádné situace zákaz vstupu do škol a školských zařízení, tedy i do DM.
Děkuji za pochopení a pevně věřím, že tuto mimořádnou situaci společně zvládneme.
Ing. Robert Petroušek – ZŘ VMV, tel. 602178563