Trochu netradiční Den otevřených dveří

Petr MarekAktuality

Vážení rodiče, potencionální budoucí žáci i náhodní čtenáři. Jsem si vědom, že v době Covidové čtete jen zdrcující informace a maličko do pozadí jdou starosti běžného dne. Neměli bychom však zapomínat, že volba budoucí školy, potažmo volba životního povolání je důležité rozhodnutí v životě každého člověka a v každé době. Abychom vám umožnili možnost orientace i v této době rozhodli jsme se zorganizovat netradiční den otevřených dveří na naší škole, který splňuje i současná vládní opatření. Pokud budete mít zájem, můžete využít našeho rezervačního systému prohlídky školy. My vám na oplátku garantujeme individuální přístup, dodržení všech nařízení vlády a možnost se seznámit s našimi studijními i učebními obory.
Jsem si vědom toho, že informace, které se na vás ze všech stran linou, ve vás vzbuzují obavy, ale na druhé straně po ukončení základní školy byste měli vědět, kde chcete dál studovat a není dobré se rozhodovat pouze podle líbivých www stránek, či jiných propagačních materiálů. K tomu, abyste naší školu mohli navštívit, stačí vaše registrace na příslušnou hodinu. Tabulku k registraci si otevřete kliknutím sem. Poté už jen v daný čas přijet a školu si prohlédnout.
Nezapomínejme, že vzdělání je velký krok ke šťastnému životu. A my vám chceme pomoci vykročit, směr je již jen na vás.

A pro ty z vás, kteří se nemůžete dostavit, budou připraveny v dopoledních hodinách virtuální prohlídky prostřednictvím facebooku školy. Během těchto prohlídek můžete klást dotazy.
Rozpis prohlídek:
od 9 hodin obor Bezpečnostně právní činnost
od 10 hodin lesnické obory
od 11 hodin obor Sociální činnost

…a podívejte se už dnes na krátké video. Spustí se kliknutím sem:


Mgr. et Bc. Rudolf Sochor