Den otevřených dveří v pátek 10. prosince bude opět „trochu jiný“

Petr MarekAktuality

Milí mladí človíčci.
Přemýšlíte, co bude dál a nic Vám zatím neukázalo ten správný směr? Tak to je právě ta chvíle, abyste si přečetli další řádky.
Dovolujeme si Vás pozvat v pátek 10. prosince od 8 do 14 hodin do Šluknova na Den otevřených dveří místní střední školy. Pohovořit můžete s našimi učiteli, získat informace o možnostech studia a dozvědět se více o vzdělávacích aktivitách našich učitelů a žáků.
Akce je vhodná pro žáky a jejich rodiče, kteří uvažují o studiu na naší škole, nebo i pro ty, co nevědí kam po základce.
Víme, že situace není jednoduchá, omezení číhají na každém kroku, proto jsme si dovolili vymyslet systém organizace tohoto dne, který neohrozí ani vás ani vaše rodiče. Stačí se zaregistrovat v prezenční listině.
Registrační formulář se otevře kliknutím sem. Při registraci uvedete o jaký obor máte zájem a vyberete si čas, který vám vyhovuje. Jeden průvodce bude vždy připraven pouze pro jednu rodinu o maximálním počtu pěti lidí.

Možnost individuální prohlídky
Prohlídku školy je možné dohodnout i individuálně v jiném termínu. Máte-li zájem o individuální prohlídku, kontaktujte zástupce ředitele školy a dohodněte si konkrétní termín.

Těším se na vás nejen já, ale i ostatní žáci a zaměstnanci školy.

Mgr. et. Bc. Rudolf Sochor, ředitel školy