Byli jsme u oslav 100. výročí založení ČMMJ

Petr MarekAktuality

Přátelé a kamarádi, vím že to víte, ale nemohu nepřipomenout 100. výročí organizace Českomoravské myslivecké jednoty.
Její první řádky se začaly psát v Brně, kde se zakládající předsedové a jednatelé tehdejší Československé myslivecké jednoty sešli a následně ji založili. Z pohledu vývoje Země je to zanedbatelný čas, z pohledu života jedince delší krok, a z pohledu české přírody udržitelná budoucnost. Výročí se slaví na mnoha místech, naši žáci oslavovali ve Svatovítské katedrále v Praze na mši, kterou celebroval pražský arcibiskup a český primas J. Exc. Mons. Jan Graubner. Ten kdo neviděl přenos v televizi, má možnost na fotkách zachytit střípky atmosféry tohoto dne. Jsem hrdý, že žáci školy byli nejen součástí orchestru, ale drželi také standardy. Děkuji jste úžasní.
Mgr. et. Bc. Rudolf Sochor, ředitel školy