Aktuální informace ředitele školy

Petr MarekAktuality

Vážení rodiče a naši milí žáci.

Dle sdělení ministra školství, budou maturita i přijímací zkoušky 14 dní po ukončení karantény. Termín nelze určit. Přijímací řízení bude jen jednokolové a náhradní termín z důvodu nemoci. Maturitní písemné práce se budou opravovat na škole, kde žák studuje. Pokud by se termín nástupu po karanténě prodloužil, bude maturitní klasifikace uzavřena podle průměrů z předmětu v posledních ročnících.

Vím, že to není nic konkrétního, ale víc informací nemáme.

Sledujte prosím naše stránky a facebook, budeme se snažit upravit výuku podle vašich připomínek.

Zdůrazňuji to, co jsem vám říkal vždy, jsme na jedné lodi, pokud chceme doplout do přístavu, musíme pracovat jako tým. Já věřím, že jste dobrý tým, společně to dáme. R