Pozdrav od pana ředitele

Krásný den vážení příznivci a možná potencionální žáci.
Chtěl bych vám všem poděkovat a pogratulovat. V této zvláštní době nebo jak definovat tento čas, jste spolu s námi prošli mnoha nestandardními cestami a myslím, že jste to zvládli na výbornou. Začali jsme u virtuálních prohlídek školy, dále pak individuálními dny otevřených dveří, pokračovali jsme přes přijímací zkoušky nanečisto a na závěr i předání štafety ve formě přihlášky na naší školu.
Těm z vás, co to dokázali, gratuluji. Těm, co chybí poslední krok, držím palce, ať proběhnou cílovou páskou v podobě odevzdání přihlášky. A vám všem, ať již jste se rozhodli pokračovat ve studiu na jakékoliv škole, přeji hodně štěstí a pohody a pokud možno rychlý návrat do doby bez roušek a jiných omezení. Život máte před sebou, tak si užijte každý den.
A s těmi z vás, co půjdou k nám, v září na viděnou.
Rudolf Sochor, ředitel školy