Vzděláváme i „dálkově“…

Petr MarekStalo se

I když nemohou naši studenti sedět přímo v lavicích při běžné výuce, rozhodně nepřichází o setkání se zajímavými lidmi, kteří je mohou směrovat a formovat k jejich budoucí profesní kariéře. Formou videokonferencí zprostředkováváme pro žáky oboru BPČ přednášky a rozhovory s profesionály. Jedním z hostů byl i četař Petr Kadlec z 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany Liberec, který představil svůj útvar, činnost příslušníků útvaru v běžném režimu, v době koronavirové pandemie, včetně využití příslušníků v rámci nasazení ve zdravotnických zařízeních, při živelních pohromách a také v rámci zahraničních misí. Videokonference byla pro studenty velmi zajímavá a přínosná. Děkujeme četaři Petrovi Kadlecovi za spolupráci a studentům za zajímavé dotazy.