Výsadek – noční bojová hra

Petr MarekStalo se

Dne 7.5.2019 organizoval DM SLŠ a SOŠ Šluknov v okolí Šluknova oblíbenou bojovou noční hru „Výsadek“.
Zúčastnilo se celkem 10 statečných žáků, z toho 4 děvčata. Po vysvětlení pravidel a poučení byli žáci v nočních hodinách rozvezeni a jednotlivě vysazeni pro ně v neznámém prostředí. Za ztížených podmínek (absolutní tma v místě výsadku) museli splnit několik úkolů a hlavně se dostat, pokud možno v co nejrychlejším čase, na základnu.
A jak to nakonec dopadlo?

1. místo: Fojt Tadeáš 1.BPČ
  2. místo: Bohm Kryštof 3.L
  3. místo: Tymešová Anna 1.BPČ

Tito žáci získali věcnou odměnu, diplom a medaili.
Uznání zaslouží i ostatní žáci, kteří tento náročný závod absolvovali se ctí a vešli se do požadovaného časového limitu. Je třeba také zmínit, že se závod obešel bez jakýchkoliv zdravotních problému a zranění. Poděkování zaslouží také organizátoři (Mgr.Bc. Sochor, Mgr. Brož, Ing. Petroušek a sl. Jankovská).