Úspěch v soutěži Malý právníček 2018

Petr MarekStalo se

Exceletní úspěch znalostí našich studentů
Ve dnech 12. až 14. prosince 2018 se naši studenti 2., 3. a 4. ročníku oboru Bezpečnostně právní činnost zúčastnili znalostní soutěže z oblasti veřejného práva (ústavní, trestní, správní) Malý právníček 2018. Soutěž pořádala již tradičně Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o. Most v systému moodle. Celkem se soutěže zúčastnilo 14 škol (přihlášeno bylo 459 studentů) s oprávněním k výuce Bezpečnostně právního oboru 68-42-M/01. Test se skládal z celkem 50 otázek, které musely být zodpovězeny v časovém limitu 30 minut.
Tak jako každý rok, bylo vyhlášeno pořadí jednotlivců a pořadí škol. Klíčem k určení pořadí škol, je součet prvních tří nejlepších studentů z každé školy a součet jejich bodových výsledků.

• 1. místo – SLŠ a SOŠ Šluknov – 147,75 bodu
  • 2. místo – SPŠ Holešov – 134,30 bodu
  • 3. místo – Trivis, SŠV a VOŠBSD Jihlava – 128,17 bodu
    V jednotlivcích bojoval každý student sám za sebe. Hodnotícím kritériem bylo celkové skóre dosažených bodů. Následuje pořadí nejúspěšnějších:
  • 1. místo – David Stoja, SLŠ a SOŠ Šluknov, 4. ročník – 50 bodů
  • 2. místo – student SPŠ Holešov – 49,55 bodu
  • 3. místo – Michal Návesník, SLŠ a SOŠ Šluknov, 3. ročník – 49,25 bodu
    Blahopřeji vítězům k vynikajícímu úspěchu a děkuji všem svým studentům za skvělý výsledek.

Všichni tito studenti mají na našem úspěchu zásadní podíl:
  • 4. ročník – David Stoja, Václav Štastný, Tereza Košínová, Jan Holinec, Karolína Opittzová
  • 3. ročník – Michal Návesník, Kristýna Vejrychová, Jakub Antoš, Zuzana Brzáková, Dominika Stránská
  • 2. ročník – Viktorie Průšová, Zuzana Kreibichová, Tereza Kroutilová, Martin Bobr, Kristýna Procházková, Anna Jašková, Angelika Volhejnová, Anežka Tichá
  • Učitel předmětu Právo a garant oboru BPČ Mgr. Milan Ritschel