Silový víceboj 2019 – Holešov 6.3.2019

Petr MarekStalo se

Skvělého výsledku dosáhli naši studenti v celorepublikové soutěži Silový víceboj 2019, který pořádala Policejní škola v Holešově. Ženské bojovnice ve složení Lucka Rálišová, Natálka Nykodýmová a Maruška Pauzrová vybojovaly skvělé páté místo mezi celorepublikovou konkurencí silových závodnic a gymnastek. Bojovníci ve složení „starých pardálů“ Honzy Holince, Romana Marušáka a „mladé pušky“ Adama Střelky urvali druhé místo. Vše korunoval borec Roman prvním místem v jednotlivcích.

Bylo skvělé, že jsme dokázali zapojit i mladší ročníky do této náročné soutěže. Děkujeme za průběžné povzbuzování ve formě SMS ze strany našich studentů a kolegů během závodu.

Poslední obrovské poděkování patří Honzovi Holincovi, který se touto soutěží rozloučil s naší školní reprezentací, kdy po celé čtyři roky svého studia byl pro ostatní studenty příkladem a bylo na něj vždy spolehnutí. HONZO, děkujeme.

Fotogalerie zde: