5. ročník Military Crossu za námi… a opět úspěšný

Petr MarekStalo se

17.10.2019 proběhl již 5. ročník přespolního běhu na počest bitvy u Zborova, který nese název Military Cross Country Run, který ve spolupráci s naší školou pořádala Československá obec legionářská z Liberce. Letošní ročník byl opět tvrdší a delší. 14 km běhu, 6 stanovišť, která měla soutěžící ještě více unavit. 13 soutěžních družstev v kategorii škol poskytujících vzdělání v oboru BPČ, 6 soutěžních družstev v kategorii bezpečnostní sbory.

Nejlepším školním družstvem byl team naší školy ve složení Dominika Stránská, Roman Marušák (oba 4. BP) a Jakub Pilecký (2. BP), kteří závodní trať proběhli v čase 1:29:10, čímž získali 1. místo v kategorii škol a 2. místo v absolutním pořadí. Svým výkonem zaostali o pouhé 2 minuty za absolutním vítězem, teamem s názvem CZE XXX ve složení Lukáš Novák, Zdeněk Pokorný a Olga Roučková, kteří reprezentovali různé složky Armády ČR.

Fotogalerie zde: