S námi se přijímaček bát nemusíš!

Chceš mít jistotu, že přijímačky zvládneš bez problémů? Zjistit, že nemáš žádné mezery ve znalostech a vyzkoušet si třeba test fyzických předpokladů? Pak určitě doraž na přijímačky nanečisto!

Setkáš se s učiteli, podívaš se do školy a seznámíš se i se svými budoucími spolužáky. Rodiče si zatím můžou prohlédnout školu a setkat se s vedením školy, garanty oborů i s dalšími učiteli.

Kdy?

26. ledna, 9. února a 23. března

Jak bude den probíhat?

8:309:00registrace
9:1510:25test z matematiky
10:2510:40přestávka
10:4011:50test z českého jazyka
12:0013:00fyzický test (pouze obor BPČ)

Vyhodnocení příjimaček nanečisto bude hned po opravení testů!

Co budeš potřebovat?

Budeš potřebovat psací a rýsovací pomůcky na písemky z matematiky a češtiny. Pokud máš zájem o obor bezpečnostně právní činnost, vezmi si s sebou i sportovní oblečení a sálové boty. Budeš tu celé dopoledne, tak se ti bude hodit i svačina a pití.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžeš na emailové adrese otavova@lesnicka-skola.cz. Stejně tak se můžeš na Marii Otavovou obrátit s jakýmkoliv dotazem. V emailu prosím uveď, o jaký termín a obor máš zájem.

Těšíme se na tebe!

Do nejbližšího termínu zbývá: