PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY!!!

Vážení rodiče, vážení zájemci o studium,
po včerejším vystoupení pana ministra vás chci informovat, že přijímací zkoušky proběhnou 8. 6. 2020 (na škole, kterou máte na prvním místě). Zkouška z matematiky je prodloužena o 15 minut a zkouška z českého jazyka o 10 minut.
Tento den budou probíhat i fyzické testy pro obor BPČ, hned po skončení písemných zkoušek. V případě, že konáte písemnou přijímací zkoušku na jiné škole a naší máte na druhém místě, budete na obor BPČ konat fyzické testy o den později, to znamená 9. 6. 2020. V tento den vás musíme rozdělit na dvě skupiny, takže žáci s příjmením od písmen A až M budou konat fyzické testy od 9:00 a žáci s příjmením od písmen N až Ž od 12:00.

Tato informace je předběžná, během následujících 14 dní všichni obdržíte písemnou pozvánku poštou, s podrobnými instrukcemi.

Těšíme na vás. Držíme vám pěsti.
Mgr. et, Bc. Rudolf Sochor, ředitel školy